Saavutuste tabel

Koht/ Saavutus Võistlus Toimimise koht Tantsu nimetus/
Tunnustuse saaja nimi
2016
2. Mini Solo Acro Dance Dance World Cup - World Finals 2016 Jersey, Inglismaa Angelica Bolhovitina
4. Mini solo Jazz & Show Dance Dance World Cup - World Finals 2016 Jersey, Inglismaa Angelica Bolhovitina
Eripreemia terviklike nauditavate tantsuetteastete eest  2016 Salme kultuurikeskus  
K  2016 Salme kultuurikeskus H...
E Talendid Tallinnas Sõpruskond 2016 Lindakivi kultuurikeskus  
1. Taseme laureat Talendid Tallinnas Sõpruskond 2016 Lindakivi kultuurikeskus Jekaterina Kutepova
Eripreemia kõrgetasemelise tehnilise tantsu teostuse eest Talendid Tallinnas Sõpruskond 2016 Lindakivi kultuurikeskus Jekaterina Kutepova
1. taseme laureat Talendid Tallinnas Sõpruskond 2016 Lindakivi kultuurikeskus Angelica Bolhovitina
1. koht Jazz-performance lapsed Kuldne karikas 2016 Salme kultuurikeskus Angelica Bolhovitina
Tantsija eripreemia Kuldne karikas 2016 Salme kultuurikeskus Angelica Bolhovitina
Eripreemia terviklike nauditavate tantsuetteastete eest Kuldne karikas 2016 Salme kultuurikeskus  
Kostüümi ja stilistika eripreemia Kuldne karikas 2016 Salme kultuurikeskus Hüppas, lendas, põgenes...
1. koht Helmi-tanssikilpailu Helsinki, Soome Tähelepanu, ahvikesed!
2. koht Helmi-tanssikilpailu Helsinki, Soome Köögi sonaat
1. koht Helmi-tanssikilpailu Helsinki, Soome Angelica Bolhovitina
2. koht Helmi-tanssikilpailu Helsinki, Soome Jekaterina Kutepova
Eripreemia esituse terviklikkuse eest Helmi-tanssikilpailu Helsinki, Soome Jana Gerassimova
Eripreemia esituse terviklikkuse eest Helmi-tanssikilpailu Helsinki, Soome Martina Pilviste
Eripreemia emotsionaalse esituse eest Helmi-tanssikilpailu Helsinki, Soome Anna Maria Tšižik
Silmapaistva kostüümi eripreemia Koolitants 2016 Salme kultuurikeskus Drakosha
Tänukiri Moe Malle  Rocc Al Mare kaubanduskeskus  
Diplom võitjate ettevalmistamise eest Peterburi Lumetorm 2016 Sankt-Peterburg, Venemaa Polina Žukova-Lazartšuk
I taseme laureaat Peterburi Lumetorm 2016 Sankt-Peterburg, Venemaa Tantsuteater Polly
Laste zürii I koha diplom Peterburi Lumetorm 2016 Sankt-Peterburg, Venemaa Tantsuteater Polly
Parim solist Peterburi Lumetorm 2016 Sankt-Peterburg, Venemaa Angelica Bolhovitina
I taseme laureaat Peterburi Lumetorm 2016 Sankt-Peterburg, Venemaa Angelica Bolhovitina
II taseme diplomant Peterburi Lumetorm 2016 Sankt-Peterburg, Venemaa Jana Gerassimova
Diplom IX Tallinna linna laste festifal Virmalised 2016 Vene kultuurikeskus  
2015
Laureaat V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival
(duo segavanuseklass)
Lindakivi kultuurikeskus Jana Gerassimova ja
Mark Jarovoi
Laureaat V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival
(soolo vanuseklass 6-11)
Lindakivi kultuurikeskus Jana Gerassimova
II koht V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival
(soolo vanuseklass 6-11)
Lindakivi kultuurikeskus Angelica Bolhovitina
Laureaat V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival
(estraadtantsude kategooria vanuseklass 6-11)
Lindakivi kultuurikeskus Tähelepanu ahvikesed!
Eripreemia - publiku lemmik V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Tähelepanu ahvikesed!
Eripreemia tervikliku lavastuse eest V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Jonnakad printsessid
Eripreemia esteetilise välimuse eest V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Jonnakad printsessid
III koha eripreemia V. Estraad- ja rahvaste tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Hüppas, lendas, põgenes
I taseme laureaat Rahvusvaheline festival "Venemaa rikkus" Moskva, Venemaa Angelica Bolhovitina
I taseme laureaat Rahvusvaheline festival "Venemaa rikkus" Moskva, Venemaa Jekaterina Kutepova
I taseme laureaat Rahvusvaheline festival "Venemaa rikkus" Moskva, Venemaa Angelica Bolhovitina
II taseme laureaat Rahvusvaheline festival "Venemaa rikkus" Moskva, Venemaa Jana Gerassimova
Grand Prix Rahvusvaheline festival "Venemaa ühtsus" Moskva, Venemaa  
I taseme laureaat Rahvusvaheline festival "Venemaa ühtsus" Moskva, Venemaa Angelica Bolhovitina
I taseme laureaat Rahvusvaheline festival "Venemaa ühtsus" Moskva, Venemaa Jekaterina Kutepova
II taseme laureaat Rahvusvaheline festival "Venemaa ühtsus" Moskva, Venemaa Jana Gerassimova
Diplom edukale juhendajele Rahvusvaheline festival "Venemaa ühtsus" Moskva, Venemaa Polina Žukova-Lazartšuk
Tänukiri II Heategevuslik kontsert "Südamete Soojuts",
osalemise ja hindamatu panuse eest
Lindakivi kultuurikeskus  
Diplom edukale juhendajele Rahvusvaheline kunstide võistlus-festival "Bravo, Turku!" Turku, Soome Polina Žukova-Lazartšuk
I taseme laureaat Rahvusvaheline kunstide võistlus-festival "Bravo, Turku!" Turku, Soome Angelica Bolhovitina
Diplom originaalse esituse eest Rahvusvaheline kunstide võistlus-festival "Bravo, Turku!" Turku, Soome Angelica Bolhovitina
Diplom kõige nooremale esinejale Rahvusvaheline kunstide võistlus-festival "Bravo, Turku!" Turku, Soome Angelica Bolhovitina
Tänukiri V rahvusvahelisel laste ja noorte loomingu
festival-konkursil
"Tähtede Vihmasadu"
Sankt-Peterburg, Venemaa Polina Žukova-Lazartšuk
I taseme laureaat V rahvusvahelisel laste ja noorte loomingu
festival-konkursil "Tähtede Vihmasadu"
Sankt-Peterburg, Venemaa Angelica Bolhovitina
Parima koreograafilise töö auhind Obzori Roosid 2015 Obzor, Bulgaaria Polina Žukova-Lazartšuk
I taseme laureaat Obzori Roosid 2015 Obzor, Bulgaaria Marionettide tants,
Kui olime veel tibukesed...,
Kauges kuningriigis
II koht liivaskulptuuride konkursil Obzori Roosid 2015 Obzor, Bulgaaria  
I taseme laureaat Obzori Roosid 2015, vanuserühm 7-10 aastat Obzor, Bulgaaria Jekaterina Kutepova
I taseme laureaat Obzori Roosid 2015, vanuserühm 7-10 aastat Obzor, Bulgaaria Angelica Bolhovitina
II taseme laureaat Obzori Roosid 2015 Obzor, Bulgaaria Mark Jarovoi ja
Jana Gerassimova
Auhind kõige nooremale tantsijale Obzori Roosid 2015 Obzor, Bulgaaria Angelica Bolhovitina
I koht misteri valimisel Obzori Roosid 2015 Obzor, Bulgaaria Mark Jarovoi
Eriauhind - "Võidu tahtejõud" Obzori Roosid 2015 Obzor, Bulgaaria Anna-Maria Tšizik
I taseme laureaat Rahvusvaheline tantsufestival
"Bulgaria Open 2015"
Obzor, Bulgaaria Angelica Bolhovitina
II taseme laureaat Rahvusvaheline tantsufestival
"Bulgaria Open 2015"
Obzor, Bulgaaria Marionettide tants,
Kui olime veel tibukesed...
III taseme laureaat Rahvusvaheline tantsufestival "Bulgaria Open 2015" Obzor, Bulgaaria Seiklus merel,
Kauges kuningriigis
III taseme laureaat Rahvusvaheline tantsufestival "Bulgaria Open 2015" Obzor, Bulgaaria Mark Jarovoi ja
Jana Gerassimova
Diplomant Rahvusvaheline tantsufestival "Bulgaria Open 2015" Obzor, Bulgaaria Jekaterina Kutepova
I koht Tallinna talentide sõpruskond Vene kultuurikeskus Angelica Bolhovitina
II koht Tallinna talentide sõpruskond Vene kultuurikeskus Jekaterina Kutepova
I koht Kuldne karikas 2015- Finaal,
kategooria - Laste karaktertants
EMÜ Spordihoone, Tartu Kui olime veel tibukesed...
II koht Kuldne karikas 2015- Finaal, kategooria -
laste karaktertants
EMÜ Spordihoone, Tartu Kavalad hiired
I koht Kuldne karikas 2015- Finaal, Mudilaste kategooria EMÜ Spordihoone, Tartu Bibika
I koht Kuldne karikas 2015 - Finaal, Soolo EMÜ Spordihoone, Tartu Angelica Bolhovitina
I koht IX. rahvusvaheline noortalentide festival
"Maa valgete tiivade all 2015"
Mazyr, Valgevene  
Tantsija eripreemia Kuldne karikas 2015 - Tallinna eelvoor Salme kultuurikeskus Angelica Bolhovitina
Siira tantsurõõmu eripreemia Kuldne karikas 2015 - Tallinna eelvoor Salme kultuurikeskus Kui olime veel tibukesed...
Eripreemia - kõige noorem tantsija Dance Forum Riga 2015 VEF kultuurikeskus,
Riia, Läti Vabariik
Angelica Bolhovitina
I kategooria laureaat Dance Forum Riga 2015 VEF kultuurikeskus,
Riia, Läti Vabariik
Printsess Sidrunikese tants
I kategooria laureaat Dance Forum Riga 2015 VEF kultuurikeskus,
Riia, Läti Vabariik
Irvikkassi variatsioon
I kategooria laureaat Dance Forum Riga 2015 VEF kultuurikeskus,
Riia, Läti Vabariik
Kui olime veel tibukesed...,
Kevad Aasias
Eripreemia Dance Forum Riga 2015 VEF kultuurikeskus,
Riia, Läti Vabariik
 
Tänukiri Noorte moe-show "Moe Malle" Rocca al Mare kaubanduskeskus Kevad Aasias,
Printsess Sidrunikese
variatsioon
I koht VIII. Tallinna linna laste loomekollektiivide
festival "Virmalised-2015"
Vene kultuurikeskus Seiklus merel
2014
I koht Rahvusvaheline laste- ning noorsoo loomingu
konkurss-festival "Jõuluupits"
Lindakivi kultuurikeskus Kavalad hiired,
Marionettide tants
Tänukiri Rahvusvaheline laste- ning noorsoo loomingu
konkurss-festival "Jõuluupits"
Lindakivi kultuurikeskus Polina Žukova-Lazartšuk
I koht 15. Rahvusvaheline tantsufestival
"Neposedõ kutsub sõpru"
Salme ning Vene kultuurikeskus Kavalad hiired,
Kui olime veel tibukesed...,
Seiklus merel
I koht IV. Estraad- ja Rahvaste Tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Kevad Aasias
Publiku lemmik IV. Estraad- ja Rahvaste Tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Kevad Aasias
Publiku lemmik IV. Estraad- ja Rahvaste Tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Kavalad hiired
II-e koha eripreemia IV. Estraad- ja Rahvaste Tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Kavalad hiired
Kõige lõbusam tants Mustamäe Lasteaedade Tantsufestival Kultuurikeskus Kaja Kokkade tants
Eripreemia Miss võluvus Sõidame Tsarskoje Selo-sse Puškin, Venemaa Anželica Bolhovitina
I taseme diplom Sõidame Tsarskoje Selo-sse Puškin, Venemaa Kui olime veel tibukesed...,
Marionettide tants
II kategooria laureaat Sõidame Tsarskoje Selo-sse Puškin, Venemaa Kavalad hiired,
Seiklus merel
Tänukiri Heategevuslik kontsert Südamete soojus Lindakivi kultuurikeskus Seiklus merel,
Kui olime veel tibukesed...,
Marionettide tants
Tänukiri Traveling festival - Rändfestival 2014 Lindakivi kultuurikeskus Kavalad hiired,
Kui olime veel tibukesed...
II koht Eurojurmala 2014 Dzintari kontserdihall, Jurmala,
Läti Vabariik
Kui olime veel tibukesed...
Finalist Koolitants 2014 Nokia Kontserdimaja Marionettide tants
I koht Dance Olympiad Riga 2014 VEF kultuurikeskus,
Riia, Läti Vabariik
Kavalad hiired
II koht Dance Olympiad Riga 2014 VEF kultuurikeskus,
Riia, Läti Vabariik
Marionettide tants
I koht VII. Tallinna laste loominguliste kollektiivide
festival "Virmalised 2014"
Vene kultuurikeskus Marionettide tants
2013
Diplomant 14. Rahvusvaheline tantsufestival
"Neposedõ kutsub sõpru"
Vene kultuurikeskus  
I koht III. Estraad- ja Rahvaste tantsude festival Lindakivi kultuurikeskus Marionettide tants
III koht I-ne vabariiklik väikesekoosseisuliste
tantsurühmade koreograafiafestival-konkurss
"Tantsuline lehesadu"
Kohtla-Järve Koolinoorte
Loomemaja
Vihmaloits


 Viimased uudised(2)Uudiste arhiiv