Tantsuteatrist

MTÜ Tantsuteater Polly alustas oma tööd 2008. aasta septembris. Väikesest tantsustuudiost oleme kasvanud huvikooliks ning alates hooajast 2014/2015 tegutseme viies tegevuskohas, mis asuvad erinevates Tallinna linnaosades (Haabersti, Mustamäe, Kristiine, Põhja-Tallinn ning Lasnamäe). Üks meie peamisi tegevuskohti asub Haaberstis, kus peamiselt Haaversti Vaba Aja Keskuse saalides viime oma treeninguid läbi. Lisaks sellele meie rühmad on avatud Tallinna Tähekese Lasteaias, Tallinna Linnupesa Lasteaias, Tallinna Lasteaias Ojake ning Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikoolis. Alates 2017 aasta sügisest on MTÜ Tantsuteater Polly avanud oma tegevuskoha ka Tondiraba Huvikoolis (Punane 69).

MTÜ Tantsuteater Polly kunstiline juht ja juhataja on mitme juhendajatiitliga pärjatud Polina Žukova-Lazartšuk

Organisatsioonina üritame pidevalt areneda ning seetõttu oleme erinevate tantsu ja haridusega seotud organisatsioonide liikmed. Alates 2016. aastast MTÜ Tantsuteater Polly on Estonian Dance Organisationi (EDO) liige, mille kaudu kuulume ka Internation Dance Organisation koosseisu. Tantsuteater võtab aktiivselt osa erinevatest kultuuriprojektidest ning üritustest, teeb koostööd vokaal- ning tantsukollektiividega. Tantsuteater osaleb nii siseriiklikes kui rahvusvahelistes festivalides, võistlustes ning heategevuslikes kontsertides. Meie saavutustega saab tutvuda kodulehe rubriigis Saavutused. Kollektiivil on väga tihe esinemisgraafik ning esinemistega saab tutvuda vastavad kodulehe rubriigis Esinemised. Üritame oma esinemisi võtta üles nii videos kui ka pildis.

Tantsuteatri kava on mitmekesine ning igaaastaselt loome uusi ja põnevaid tantse, millega meie õpilased esinevad nii Eestis kui ka välismaal. Meie kavasse kuuluvad: klassikaline tants, maailma rahvaste tantsud, estraadtants, moderntants, lavaline liikumine, näitlemisoskus ning POP ballett. Tantsuteatris saab treenida nii laps- ja noor vanuses 3-18 aastat, kui ka täiskasvanu.  MTÜ Tantsuteater Polly  jaoks on Polina Žukova-Lazartšuk lavastanud ka laste balletti "Cipollino ja tema sõprade seiklused".

Huvikool

Alates 2014. aastast on MTÜ Tantsuteater Polly huvikool, mis näitab seda, et kõik õppekavad on kinnitatud Teadus- ja Haridusministeeriumi poolt ning lisaks see võimaldab saada õpingute eest tasutud summadelt osa tulumaksu tagasi. Haridusministri käskkiri 1.1-2/14/463 20.11.2014 Tegevuslubade andmine erahuvikoolidele ja õppekavade registreerimine Eesti Hariduse Infosüsteemis. Alates 2016. aastast on MTÜ Tantsuteater Polly Huvikoolide liidu liige.

MTÜ Tantsuteater Polly nimel on registreeritud järgmised õppekavad:
  • POP-ballett (kood: 134772)
  • Koreograafia ning rütmika mudilastele (kood: 134768)
  • Balletti ning tantsu I tasemeõpe (kood: 134769)
  • Balletti ning tantsu II tasemeõpe (kood: 134770)
  • Balletti ning tantsu III tasemeõpe (kood: 134771)
Soovi korral on võimalik tutvuda huvikooli andmetega Eesti Hariduse Infosüsteemis.

Tulumaksutagastus

Lähtudes sellest, et MTÜ Tantsuteater Polly kõik õppekavad on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis, saab treeningute tasust tagasi küsida tulumaksu. Huvikool esitab Maksu- ja Tolliametile deklaratsiooni INF3 (Füüsiliste isikute poolt tasutud koolituskulude deklaratsioon), kuhu on märgitud andmed õpilase kohta (nimi ja isikukood), tema või tema eest tasutud isiku(te) andmed ning summad. Huvikool peab esitama eelmise kalendri aasta andmed hiljemalt järgmise aasta 1. veebruariks ning alates 15. veebruarist saab täita füüsilise isiku tuludeklaratsiooni, kuhu jõuavad ka kooli poolt deklareeritud andmed. Tasub pidada meeles, et kool esitab andmeid (sh arvete tasujate andmed) lähtuvalt pangaülekannetes olevast infost. Seoses Tulumaksuseaduse muutusega alates 2016 aastast Maksu- ja Tolliamet tagastab huviharidusega seotud tulumaksu ainult lastele ja noortele, seetõttu täiskavanud ei saa POP-balletti maksetest tulumaksu tagasi.
 Viimased uudised(2)Uudiste arhiiv